Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi je starodávna, mýtická čínska masáž, prvé záznamy o tejto masáži sú z Číny, 2000 rokov pred naším letopočtom. Oproti klasickej, regeneračné či relaxačné masáži sme u klientov zaznamenali veľmi rýchle psychické uvoľnenie a navodenie relaxačného stavu. Kamene sa nahrejú vo vodnom kúpeli a potom sa teplé prikladajú na telo. Súčasne prebieha masáž jednotlivých častí tela horúcim olejom a dvoma väčšími kameňmi, ktoré sa držia v dlani.

Lávové kamene zahriate na 50 - 60 ° C sa prikladajú na energetické centrá tela, ktoré prehrejú, uvoľnia a rozprúdia energiu v energetických dráhach (meridiánoch). Naakumulované teplo, spoločne s energetickou vibráciou lávových kameňov, rozpúšťa bloky na energetických dráhach a dochádza k vyrovnaniu a harmonizáciu energie v tele. Následná masáž horúcimi hladkými lávovými kameňmi rozprúdi krvný obeh a lymfatický systém. Prehreje a uvoľní svaly a zrýchli látkovú výmenu, čo má za následok silnú detoxikáciu organizmu.

Neexistuje iná masáž, ktorá dokáže navodiť také pocity ako práve masáž horúcimi kameňmi. Masáže lávovými kameňmi sú jedným z najpríjemnejších spôsobov masáží, ktoré môžete zažiť. Masáž s lávovými kameňmi úplne prekonáva klasické masáže svojimi účinkami na telo i dušu. Zažijete pocit úplného uvoľnenia a harmónie, úplne zabudnete na okolitý svet a všedné starosti okolo seba. Ide o jednu z najlepších terapií na odstránenie stresu a vnútorného nepokoja.