Bio Anti Aging

Veľmi populárna téma súčastnosti...

Chceme vyzerať lepšie, krajšie, mladšie... No neuvedomujeme si, čo spôsobuje naše predčasné starnutie, naše opotrebovanie buniek, tkanív, organizmu. Myslíme si, a sme tým dennodenne masírovaní falošnými reklamami v médiách a časopisoch, že keď si namastíme pokožku "zázračným" krémom, tak omladneme. Tátá polopravda, pololož hovorí len o pokožke, teda o orgáne, ktorý ukazuje poškodenie mojich buniek a tkanív už aj navonok. Takže ak uveríte týmto klamstvám a polopravdám, budete sa musieť týmito krémikmi a mastičkami patlať skoro celý život, no vaše vnútro, vaše poškodené orgány tým neopravíte... Kto ale bude maximálne spokojný, bude výrobca a predajca týchto "zázrakov", lebo ak nás presvedčia o potrebe, majú nadlho zdroj mojich financii...

Opotrebovanie organiznu a teda jeho predčasné starnutie je dané pokročilou glykáciou. Nie veľmi populárnym parametrom, ktorý vzniká prevažne naším nevhodným stravovaním a životným štýlom. Viac o pokročilej glykácii sa dočítate tu.

V našom stredisku vieme opraviť poškodené bunky zvnútra organizmu a "nadiktovať" týmto bunkám model biologického veku ktorý chceme. Tieto bunky sa opravujú na náš zvolený model, čo je samozrejme časom vidieť aj navonok - na našej pokožke.

A tu sme u koreňa veci. Dochádza k biologickému Anti Agingu (omladzovaniu organizmu) zvnútra, bez potreby použitia dakedy veĺmi škodlivých "mazacích" zázrakov.

 

Viac info a objednávky tu.