V našom stredisku máme k diagnostikovaniu všetkých Vašich problémov v súčasnosti najdokonalejší prístroj, pracujúci na bunkovej úrovni - IMAGO Sensitiv 500.

Diagnostický program IMAGO Sensitiv dokáže sledovať príčinu i dôsledok ochorení, z nameraných hodnôt vypočíta prognózu, odhaľuje súvislosti medzi jednotlivými ochoreniami.

Podľa svetových štatistík sa výsledky IMAGO Sensitiv stotožňujú na 98% s klasickými diagnostickými metódami (sonografia, CT, MGR, gastroskopia, endoskopia, biochemické laboratórne testy, ...)

IMAGO Sensitiv dokáže uvoľniť zablokované informačné cesty do mozgu a nastaviť v organizme proces samoliečby.

Prístroj IMAGO Sensitiv je najmodernejšie zariadenie v boji s chorobami a ochoreniami človeka, stelesňujúce v sebe najnovšie úspechy vedy a techniky s možnosťou stáleho obnovovania, podpory a rozvoja.

Najnovšie výskumy ktoré vykonali laboratória v USA, Nemecku, Rusku, Japonsku ukázali, že bunky, tkanivá a orgány sú štruktúry, ktoré majú veľmi presné bio-elektrické vlastnosti. Bolo preukázané početnými testami, ktoré z týchto vlastností sa môžu výrazne meniť v prítomnosti patologických procesov. Každý patologický proces, pôvodca, každá odchýlka homeostázy majú vlastné elektromagnetické SPEKTRA. V závislosti na konkrétnych orgánoch, sa citlivý výstup stotožňuje s frekvenciami elektromagnetických impulzov tohto orgánu. Takže zariadenie číta elektromagnetické impulzy, spracováva dáta, identifikuje Všetky patologické procesy prebiehajúce v tele pacienta.

Databáza IMAGO Sensitiv obsahuje modely všetkých patologických procesov. IMAGO Sensitiv automaticky porovnáva elektromagnetické spektrá organizmu pacienta so svojou databázou. Tento proces je veľmi podobný čítaniu čiarových kódov v supermarkete. "Čiarový kód" je totožný elektromagnetickému rozsahu akémukoľvek procesu v organizme.

I M A G O - Diagnostika - Terapia

Kompletná - Pohodlná - Bezbolestná

Grafická prezentácia výsledkov v zrozumiteľnej podobe
- Zachytenie ochorení v ranom štádiu, ak diagnóza lekármi nie je ešte stanovená
Zachytenie mikroorganizmov, parazitov - ich aktivita - hodnotenie
Vyhodnotenie stavu čreva (baktérie, parazity, červy, a ich činnosť)
Individuálny prístup ku zdravotnému stavu

Testovanie účinnosti liekov na konkrétnom tele

Intoxikácia tela – VÁŠ TEST

- Únava, depresia - áno / nie
- Bolesti hlavy, reakcia na zmeny počasia - áno / nie
- Podráždenosť, úzkosť, nespavosť - áno / nie
- Parazity, huby, chronické vírusové infekcie - áno / nie
- Nevoľnosť, bolesti brucha, nadúvanie - áno / nie
- Zlá pamäť alebo znížená schopnosť zapamätať si - áno / nie
- Pokles libida - áno / nie
- Obezita alebo nízka hmotnosť - áno / nie
- Škvrny na koži, fľaky, výrastky, znamienka - áno / nie
- Kožné ochorenia (akné, ekzémy, neurodermitis, papilóm) - áno / nie
- Priedušková astma, alergické reakcie - áno / nie
- Bolesti kĺbov, opuchy nôh - áno / nie
- Poruchy menštruačného cyklu - áno / nie


Ak ste odpovedali "áno" trikrát a viac, a nie ste k Vášmu stavu ľahostajní, znamená to, že by ste mali tieto problémy včas riešiť.

Skorá diagnostika a prevencia - to sú dva najdôležitejšie aspekty dvadsiateho prvého storočia.

Naša kancelária má komplexný diagnostický hardware diagnostiky IMAGO Sensitiv - jeden z najnovších úspechov v nelineárnej diagnostike. Počas 1,5 až 2 hodín objasňujeme skutočné príčiny patologických procesov (prvoky, huby, vírusy, baktérie, plesne) a funkčných porúch.

 

 Dozviete sa všetko o svojom zdraví!

 

Nájdete nás na adrese: Dom Odborov, lll. poschodie

                                      Antona Bernoláka 51

                                      010 01 ŽILINA

Telefón: 0918 492 159 - objednávky 
 

V prípade akýchkoľvek otázok sme tu pre Vás - neváhajte nás kontaktovať !


 

Služby:

IMAGO Sensitiv - diagnostika 

Neinvazívnym spôsobom prebieha naskenovanie ľudského tela. Diagnostika trvá cca 20-40 minút.

IMAGO Sensitiv - terapia

Následne po diagnostike vykonávame biorezonančnú terapiu (BRT) na zlepšenie celkového zdravotného stavu a odstránenie primárneho problému ochorenia či biologickej nerovnováhy.   

SKENAR - terapia

Skenar je malé elektronické zariadenie riadené mikroprocesorom, ktoré využíva metódu biostimulácie bunky, ktorej účinky sú univerzálne a dokážu výrazne zlepšiť zdravotný stav, odstrániť stres, depresiu, vyhladiť vrásky.

Dotykom s povrchom tela vysiela SKENAR elektrické impulzy k unaveným a zničeným bunkám. Meria elektropotenciál buniek, vyhodnotí ho a vysiela spätný regulačný signál do mozgu. Po odovzdaní informácie do mozgu nastáva samoozdravovací proces.

SKENAR napomáha pri odstraňovaní chronických zápalových procesov. Možno ho úspešne aplikovať v akomkoľvek štádiu ochorenia.

Odporúča sa u chorôb neurologických, vegetatívnej nervovej sústavy, kostno-svalového, srdcovo-cievneho, dýchacieho a tráviaceho systému, pri gynekologických a stomatologických ochoreniach.

SKENAR môže človeka radikálnym spôsobom zbaviť dlhodobých problémov a v mnohých prípadoch jeho terapia dokáže predísť aj operáciam.

 

                                                                                               

 

Nedejme si přírodu