Pred vyšetrením:

Pred IMAGO vyšetrením je nutné:

1.  24h pred vyšetrením nepiť alkohol
2.  24h pred vyšetrením nepiť kávu ani bublinkové nápoje
3.  3h pred vyšetrením nejesť, dovolená je max. neperlivá voda
4.  V deň vyšetrenia nefajčiť
5.  U veľmi vážnych ochorení (roztrúsená skleróza, rakovina atd.) je nutné objednať sa v ranných hodinách.

 

Príklad z praxe:

Pacientka mala časté rôzne zdravotné problémy, problémy so žalúdkom, cítila sa stále unavená a prešla silnou brušnou kolikou. Zašla k lekárovi. Ten sa pozrel do hrdla, prehmatal brucho a konštatoval črevnú chrípku na ktorú dostala troje lieky.

Pri biorezonančnom vyšetrení celého organizmu s IMAGO Sensitiv, sa však zistilo:

- zápal žalúdka, tenkého a hrubého čreva
- žalúdočný vred
- syndróm dráždivého čreva
- slinivka
- črevný katar
- nervová slabosť
- vyčerpanie
- hyperfunkcia štítnej žľazy
- zápal vajcovodu
- väzivový nádor maternice v prvopočiatkoch
Z baktérií: Echinokokus granulosus, Trichinella spiralis, Toxoplasma gondii, Trichomonas vaginalis, Staphilococcus aureus

 

To znamená, že pri Biorezonančnom vyšetrení vám budú zistené všetky zdravotné problémy ( tie, ktoré už poznáte, ale aj tie, ktoré sa vám zatiaľ ešte nijako neprejavili ) a zároveň vám bude zistená konkrétna príčina všetkých vašich zdravotných problémov, zatiaľ čo v klasickej medicíne navštívite špecialistu, ktorý sa bude venovať iba následku napr. črevnej chrípky. Tento druh následku ochorenia vám bude vyliečený, ale zdravotné problémy ( či rovnakého alebo iného charakteru ) sa budú vracať, zostávajú alebo časom pribudnú nové, pretože vám bol odstránený len následok, ale nie príčina. Tá vám zostala. Klasická medicína pracuje iba so symptómami ochorení, nie s prvotným spúšťačom ochorenia. Nie je však chyba v nej, ale v nás. Príliš sme si vypestovali bezhlavú závislosť na farmaceutickom priemysle, liekoch, ktoré nepotrebujeme a úplne sme pozabudli na čistotu tela, potravín a na nekonečnú liečivú silu matky prírody.