Koloidné striebro a veda

Čo je to koloidné striebro? (ospravedlňte preklad...)

To je výsledkom elektromagnetického procesu, vychádza z väčšieho kusa striebra mikroskopických častíc v kvapaline, napríklad vo vode. Tieto mikroskopické častice môžu prenikať do tela a putovať cez to. Koloidné striebro funguje ako katalyzátor, enzým, ktorý ochromuje potlačiť požadovať, aby všetky jeden-celled baktérií, plesní a vírusov pre ich metabolizmu kyslíka, v skratke: padouchy. Na rozdiel od antibiotík, nikdy bolo známe, že majú vyvinuté rezistentných kmeňov. V skutočnosti, takže antibiotiká sú účinné len proti tucet foriem baktérií a plesní, ale nikdy proti vírusom. Pretože žiadne známe patogény v prítomnosti aj stopové množstvo chemického prvku môže prežiť striebro koloidné striebro pred viac ako 650 rôznych chorôb-pôsobiť patogény efektívne. Nie je dostatok miesta, aby zoznam všetkých chorôb, proti ktorým bola koloidné striebro úspešne používa už. Tak malý zoznam: akné, alergia, artritída, popáleniny (koloidné striebro je jedným z mála liečebných metód, ktoré môžete dostať veľmi popálených pacientov nažive), rakovina, zápal spojiviek, cukrovka, senná nádcha, herpes, reuma, sepsa na oči, uši, úst a krku, šindle, Lyme choroba (tick-sekvencie), rakovina kože, Staph infekcie, streptokokovej infekcie, všetky formy vírusových ochorení, vrátane bradavíc a žalúdočné vredy.

Používa sa aj vo veterinárnej medicíne a nájdete ju v záhrade veľmi užitočné, pretože môžu byť použité proti baktériám - hubové a vírusové útoky na rastliny. Jednoducho sprej koloidné striebro na listoch a pripojte ho na zavlažovanie. A čerešničkou na celok, vrchol: koloidné striebro nie je jedovatý, tak bezpečný - ako pre deti a dospelých, rovnako ako pre domáce zvieratá. Stručne povedané, všetko, čo je väčšie ako jednobunkové organizmy, zdá sa, ako veci.

 

Koloidné striebro

Ťažkých prvkov v našom tele (napríklad zlato a striebro, ktoré nie sú vytvorené na našej planéte.  Naše slnko nie je dostatočná teplota fyzicky, prvky ťažšie ako železo horieť ". Záver fyzika je neodvratný: všetky ťažké prvky v našom tele, ktoré sú tiež potrebné pre tvorbu bielkovín a DNA molekuly, ktoré pochádzajú z explodujúcej supernovy. Sme deti hviezd, aby som tak povedal.
Zitat: Michio Kaku, Quantenphysiker Citácia: Michio Kaku, kvantový fyzik

Parazity umierajú do 6 minút

Koloidné striebro je prírodné antibiotikum. Je to účinný zabijak baktérií. Chemických antibiotík - napr penicilínu odstránené - azda tucet rôznych patogénov, ale koloidné striebro zabíja približne 650. Každý druh huby, vírusy, baktérie, Streptococcus, Staphylococcus a iných patogénnych organizmov sa zabil na 3 až 4 minúty. V skutočnosti, nie je známe, baktérie, ktoré nemožno odstrániť koloidné striebro do 6 minút, pri koncentrácii pouhých 5 miligramov na liter. A dokonca aj pri vysokých koncentráciách, nie sú žiadne nežiaduce účinky na ľudí, a preto sa v rastlinách.

Ako funguje koloidné striebro?

Koloidné striebro sú elektricky nabité častice striebra vo vode. Podľa lekárskych časopisov z celého sveta, je koloidné striebro Breibandspektrum účinné antibiotiká. Každý jednotlivý potrebujú špecifický enzým pre ich metabolizmus, ktorý je daný tým, koloidné striebro pozastavené. Tieto organizmy sú zabitým v rámci testov v čase nie dlhšie ako 6 minút po kontakte so striebrom, ako nedávno navrhla niekoľko lekárske laboratóriá bol. Viac než 600 vírusových a bakteriálnych chorôb a parazitov možno úspešne liečiť, rovnako ako herpes simplex, pásový opar, angína, pneumónia, Candida, cystitída, ekzémy, chrípka, zubný plak a mnoho ďalších

Komentáre z amerických časopisov

Už v roku 1919 vyhlásil: Použitie koloidné striebro ukázala vo veľkom počte prípadov prekvapivo úspešné výsledky, a to ako pre vnútorné aj ústne podanie, to má výhodu veľmi rýchleho zabíjať parazitmi, bez toxických strana-efekty. Chráni králiky z desaťnásobok dávky alebo Diphterieerregern tetanu. Vedomie v zdravotníctve hovorí: "To nie je v rozpore s inými liekmi a nevedie k žalúdočné ťažkosti. V skutočnosti, to je tráviace pomoci. Nie je pichnutie do očí. Medical Journal správ a zdokumentované štúdií za posledných 100 rokov sa hovoriť o nejaké vedľajšie účinky perorálne alebo intravenózne koloidné striebro. Je používaný s výbornými výsledkami vo veľmi akútnych problémov. Bez toho by sme chceli preceňovať: to je čas, aby nielen rozpozná ako najbezpečnejšia, ale aj ako účinný liek na svete. "

Výňatky z iných časopisov

Vnímanie Časopis: renesančný koloidný výskumu: "Ak chceme uspieť storočia, hlavný vedecký prelom v medicíne: najdôležitejšie telové tekutiny (krv), lymfatické tekutiny sú koloidmi. Tento otvorili neobmedzené možnosti. Ale s antibiotikami, bol syntetizovaný viac peňazí. Súčasná kríza v zdravotníctve a stále klesajúca účinnosť antibiotík vychádza zadný pohľad koloidy - najmä extrémne všestrannosť koloidné striebro. Antibiotikám-rezistentné patogény vyvoláva v Spojených štátoch všetkých epidémií. Ako absurdné, ako to môže znieť - tretí najčastejšie choroby a smrti v Spojených štátoch je opäť infekčné choroby. "

Čo si Dr Becker?

Becker-známy biomedicínsky výskumník, všetci zomierajú patogénne mikroorganizmy, ktoré sú už imúnne voči antibiotikám, od ochrany správy koloidné striebro. Farmakológ Barnes povedal: "Veľa typov mikróby, vírusy a plesne sú zabití kontakte s koloidné striebro a nemôže zmutovať. Ale to nie je škoda enzýmy kožných buniek, alebo priateľských baktérií. Na rozdiel od antibiotík, koloidné striebro nie je oslabiť imunitný systém. V skutočnosti, to vedie k mimoriadnej posilnenie imunitného systému. Dr Becker všimol korelácia medzi nízkou striebro akcie a choroby. Priemerný podiel v tele je 0,001%. Tvrdí, že pokles tejto hodnoty je zodpovedný za zlyhanie imunitného systému. Zdá sa, že je niečo v striebornej úzko späté so základnými života procese. Dr Becker informoval o skúsenostiach so staršími pacientmi: "Silver urobil viac ako len zničiť patogény. Je podporovaná zvláštnym spôsobom, rast kostí a urýchlenie hojenia poškodeného tkaniva o viac ako 50% -. Zistil, že "striebro spôsobuje hlboké podnetom pre hojenie kože a iných mäkkých tkanív, na rozdiel od nejakého prirodzeného procesu ..." a že podporuje nový druh bunkového rastu, ktorý vyzerá ako bunky detí! Tieto bunky rýchlo rastú a zároveň prináša úžasné kolekcie primitívnych typov buniek, ktoré sú schopné sa množiť pri vysokej rýchlosti a potom rozlišovať do konkrétnej bunky orgánu alebo poranenia tkanív, a to aj u pacientov starších ako 50 rokov. Dr Becker dokonca zistili, že koloidné striebro môže byť prevedený späť do normálnych buniek, rakovinové bunky.