Koloidné striebro (hustota nad 30ppm spoľahlivo neutralizuje Korona vírus)

300ml - hnedé sklo - hustota 35ppm

(môžete zakúpiť u nás - objednávky: 0918 492 159)

Koloidné striebro - Prírodné antibiotikum.

Koloidné striebro sú maličké častice a ionty čistého striebra suspendované v čistej deionizovanej vode (bez elektrických nábojov). Majú rovnaký elektrický náboj, takže sa vzájomne odpudzujú a sú v neustálom pohybe.

Optimálna veľkosť strieborných častíc je od 1,5 do 5 nm, naproti veľkosti vírusov od 15 nm do 150 nm a baktérií od 350 do 1000nm. Koloidné striebro môže preto prenikať do jadier patogénov a ničiť ich. Do 6 minút zabíja vyše 650 druhov patogénov.
Ako pôsobí Koloidné striebro

  • pôsobí podporne pri bakteriálnych, vírusových a mykotických infekciách, podporuje protizápalové procesy a napomáha pri dezinfekcii, zmierňuje bolesť a svrbenie kože, v čase choroby napomáha pri vytvorení zástupného imunitného systému, podporuje regeneráciu poškodených buniek, aktivizuje očisťovanie organizmu od toxínov, neničí priateľské črevné baktérie, nehromadí sa v organizme, nespôsobuje podráždenie sliznice ústnej dutiny, žalúdka a čriev.
Efekt „striebornej strely”

Často sa medzi vedcami hovorí o tom, že častice striebra sa v organizme prejavujú ako „strieborné strely“, čo znamená, že samé vyhľadávajú choroboplodné zárodky a priťahujú ich svojím opačným elektrickým nábojom (majú silný kladný náboj, zatiaľ čo väčšina choroboplodných zárodkov má náboj záporný). Preto je možné povedať, že nejde o náhodný, ale naopak o cielený proces, čo v konečnom dôsledku zásadne podporuje liečbu a urýchľuje uzdravenie.

Vlastnosti Koloidného striebra

Potvrdilo sa, že koloidné striebro podporuje liečbu takých ochorení, ako napr.:

  • vírusové infekcie – nachladnutie, nádcha, kašeľ, chrípka, zápal priedušiek, krčné zápaly, zápaly mandlí, opary;
  • bakteriálne infekcie – angína, hnačka, tuberkulóza, žalúdočné a črevné zápaly, nákazy stafylokokmi a streptokokmi, svrbenie konečníka, kožné infekcie lišajového typu, vredy;
  • mykotické a kvasinkové infekcie – plesne na koži, nechtoch, nohách, pošvové mykózy, črevná a pľúcna kandidóza, infekcie miazgových uzlín;
  • chronické zápalové stavy – zápaly dutín, zápaly ústnej dutiny;
  • lupienka a lupiny – koloidné striebro dezinfikuje kožu, mierni zápalové stavy a svrbenie;
  • ťažko sa hojace rany, popáleniny (vrátane slnečných) – zmierňuje infekciu, podporuje rýchlu regeneráciu poškodených buniek;
  • akné – koloidné striebro zmierňuje vonkajšie prejavy akné a zároveň vo vnútri čistí organizmus, takže odstraňuje príčiny tejto choroby.

Použitie Koloidného striebra

Koloidné striebro je možné užívať vnútorne, zvonku na koži, na výplach hrdla, ústnej dutiny a ostatných dutín, na výplachy  pošvy  a  ako zložku  klystíru.

Pri aplikácii používajte výhradne plastové  lyžičky!  Kovové  lyžičky oslabujú jeho elektrický náboj.

Kloktanie pred prehltnutím pomáha zmierniť bolesť v krku.

Dôležité:

Zvonku:
Koloidné striebro sa nanáša priamo na kožu pomocou obkladov (vytlačená gáza nasiaknutá koloidným striebrom), rozprašovače (spreje) alebo jednoducho poliatím daného miesta na koži, a to niekoľkokrát denne.

Pozor! Miesta omývané koloidným striebrom nevystavujte priamym slnečným lúčom.
Vnútorne:

Odporúča sa koloidné striebro držať v ústach a prevaľovať cca 3-5 minút pred prehltnutím.

– preventívne: max. 1 lyžička denne (asi 5 ml);
– podporne pri nachladnutí, infekciách, chrípke: 4 x denne 1 lyžička (4 x 5 ml);
– podporne pri chronických ochoreniach: 2 x denne 1 lyžička (2 x 5 ml);
– pre zvýšenie vitality: max. 6 lyžičiek denne (do 30 ml);

– časový odstup od príjmu vitamínu C po užití striebra je asi jednu hodinu - kov s vitamínom C totiž oxiduje a blokuje jeho

   pozitívne účinky.
Koloidné striebro je vhodné užívať vnútorne počas dvoch mesiacov a po uplynutí tohto obdobia sa odporúča urobiť niekoľkotýždňovú pauzu. 

Minimálna hustota koloidného striebra pre dosiahnutie priaznivého liečebného účinku musí byť min. 25 ppm.

Vyhosťovanie ortuti

Amalgámové výplne obsahujú toxickú ortuť, ktorá sa postupne dostáva do nášho tela – obrusovaním pri jedle, alebo vdychovaním – pri konzumácii horúcich potravín sa z amalgámovej výplne odparuje ortuť, ktorá je následne vdýchnutá do nášho organizmu. Striebro má schopnosť ortuť neutralizovať, viazať a odstrániť z tela.

Maximálna bezpečná denná dávka

Agentúra ochrany životného prostredia USA (EPA) zistila, že dávka 325 mikrogramov koloidného striebra denne je pre ľudské telo s hmotnosťou 72 kg netoxická. V jednej lyžičke (5 ml) koloidného striebra s koncentráciou 10 ppm je obsiahnutých 50 mikrogramov čistého striebra, dá sa teda ľahko vypočítať, že pri hmotnosti 72 kg je bezpečné užívať 6 lyžičiek denne.

Skladovanie koloidného striebra

Koloidné striebro skladujeme čo najďalej od zariadení vyžarujúcich elektromagnetické žiarenie: mikrovlnky, televízory, ľadničky, počítače, mobilné telefóny, WI-FI prevodníky... Skladujeme na tmavom mieste, nevystavujeme priamemu slnečnému svitu.

 

Objednávka koloidného striebra

Objednávam na dobierku: